Apie mus

Kvalifikuoti gydytojai

Pačius geriausius gydymo rezultatus užtikrina mūsų gydytojų profesionalumas. Profesinės žinios nuolat tobulinamos seminaruose bei konferencijose. BALTIJOS ODONTOLOGIJOS CENTRE dirba įvarių specializacijų gydytojai odontologai, todėl viskas atliekama vienoje vietoje: dantų gydymas, endodontija (kanalų gydymas), kanalų pergydymas su mikroskopu, dantų rovimas, protezavimas, kaulo augmentacijos, sinuso pakėlimo operacijos, implantacijos, periodontologinės operacijos, botulino injekcijos, burnos higiena, dantų balinimas. Nuoširdžiai reaguojame į paciento poreikius bei lūkesčius, puoselėjame ir saugome draugišką atmosferą, šiltus santykius ir jaučiame asmeninę pagarbą kiekvienam pacientui.

Naujausios technologijos

BALTIJOS ODONTOLOGIJOS CENTRE turime naują, universalų Vokietijos gamintojo Sirona rentgenografą Orthophos SL 3D.Šiuo aparatu galime atlikti 2D panoramines rentgeno nuotraukas ir 3D kompiuterines tomografijas. Šios technologijos dėka galime nepriekaištingai suplanuoti gydymą ar operaciją. Implantuojame visame pasaulyje populiariausiais šveicariškais dantų imlantais Straumann. SLActive technologija net dvigubai sumažina implanto prigijimo laikotarpį nei įprastai. Taip pat siūlome periodontologines procedūras su pažangia vokiečių gamintojo Vector Paro technologija. Tai naujos kartos ultragarsinis prietaisas, kuris efektyviai pašalina dantų apnašas ir taip pat užtikrina geriausią įmanomą jautrių audinių apsaugą. Kviečiame išbandyti dantų balinimo sistemą Philips ZOOM WiteSpeed. Vienos procedūros metu galima išbalinti dantis net iki kelių atspalvių. 

Kokybės garantija

BALTIJOS ODONTOLOGIJOS CENTRE naudojama moderni įranga, naujausios technologijos, bei geriausios medžiagos, todėl atlikti darbai pasižymi kokybiškumu, tvirtumu, bei ilgaamžiškumu. Rūpinamės, kad būtų pasiekti tiek gydymo, tiek estetikos tikslai, todėl įsiklausome į paciento norus ir pasiūlome geriausią variantą. BALTIJOS ODONTOLOGIJOS CENTRAS turi laboratoriją, kurioje dirba dantų technikų komanda. Laboratorijoje taikomos tarptautiniu mastu pažangios skaitmeninės technologijos, įranga ir kokybiškos medžiagos, kurių dėka užtikrinamas ypatingas gamybos tikslumas. Technologijų dėka, dantų technikas gali itin tiksliai sumodeliuoti danties vainikėlį. Dantų modelio vaizdas yra nuskanuojamas ir perduodamas į frezavimo įrenginį, kur atliekamas norimo protezo frezavimas. Kad nuosavi ar protezuoti dantys ilgiau išliktų sveiki ir gražūs, pacientams rekomenduojame bent kartą metuose atlikti burnos higienos procedūras. Tai puiki investicija į savo sveikatą.

BALTIJOS ODONTOLOGIJOS CENTRAS siūlo daug skirtingų sprendimų, todėl kviečiame plačiau susipažinti su mūsų klinikos paslaugomis.