Dantų technikų laboratorija

Aštuntus metus veikiančioje Baltijos odontologijos centro laboratorijoje dirba aukščiausios kvalifikacijos dantų technikai, restauracijų modeliavimui ir gamybai pasitelkiantys pažangias skaitmenines technologijas ir itin kokybiškas medžiagas. Per metus čia vidutiniškai pagaminama apie 1500 įvairių restauracijų.

Patyrusių specialistų žinios, įgūdžiai, pasaulyje pripažintų gamintojų įranga bei itin kokybiškos medžiagos leidžia greitai ir tiksliai pagaminti aukščiausius estetinius bei funkcinius reikalavimus atitinkančius dantų protezus.

Atsižvelgdami į pacientų poreikius, specializuojamės estetiškų restauracijų gamyboje ir naudojame aukščiausios kokybės medžiagas geriausiems rezultatams pasiekti. Taip pat gaminame metalo, bemetalės ir stiklo keramikos, plastmasines, akrilines restauracijas. Kad ir kokios restauracijos Jums beprireiktų, užtikriname, kad pagaminsime ją nepriekaištingai.

Glaudus gydytojų ir dantų technikų bendradarbiavimas

Siekdami kuo tiksliau įvertinti visus klinikinius bei laboratorinius aspektus ir užtikrinti nepriekaištingą protezavimo kokybę, klinikos gydytojai ir laboratorijos specialistai glaudžiai bendradarbiauja tarpusavyje. Tai leidžia itin tiksliai pagaminti tiek nedidelės apimties restauracijas, tiek pilno dantų lanko restauracines konstrukcijas, esant kompleksinėms situacijoms, kai pacientas yra netekęs daugelio ar visų dantų. Savo pacientams visais atvejais užtikriname ne tik sklandų bei komfortišką dantų atkūrimo procesą, bet ir lengvą protezų priežiūrą bei ilgaamžį rezultatą.

Protezų gamybos etapai

Protezų gamyba – itin didelio preciziškumo reikalaujantis procesas. Jis susideda iš kelių etapų, kurių kiekvienas – labai svarbus galutiniam rezultatui.

  1. Atliekant pažeisto ar nudilusio danties protezavimą, pirmiausia, pritaikius vietinę nejautrą, dantis nušlifuojamas. Tuomet 3D intraoraliniu skeneriu nuimamas skaitmeninis danties atspaudas, kuris siunčiamas į laboratoriją. Pagal gautą skaitmeninį vaizdą dantų technikas sumodeliuoja restauraciją.
  2. Skaitmeninė restauracija siunčiama į frezavimo stakles ir iš reikiamo cirkonio bloko frezuojama restauracija.
  3. Atlikus pirmąjį dažymą, dantis dedamas į sinterizavimo krosnį, kurioje atliekamas frezuotos restauracijos sukepinimas.
  4. Po sinterizavimo konstrukcija yra dažoma pagal individualias paciento nuotraukas, siekiant atkartoti natūralią dantų spalvą.
  5. Dantis pritaikomas ant 3D spausdintuvu atspausdinto modelio, kad iškart tiktų ir burnoje. Tiesa, gaminant dideles restauracijas, protezuojant visus dantis neįmanoma apsieiti be kelių jų pamatavimų, taip pat laikinų protezų gamybos. Kiekvieno etapo metu tobulinama galutinės restauracijos forma, spalva, dantų padėtis, kol pasiekiamas nepriekaištingas rezultatas.

Atliekant prarasto danties protezavimą, pirmiausia atliekama implantacija. Siekiant maksimalaus tikslumo Baltijos odontologijos centre daugeliu atvejų naudojamas gidinės implantacijos metodas. Implantui prigijus su pacientu aptariama protezo konstrukcija, medžiaga, iš kurios jis bus gaminamas. Intraoraliniu skeneriu nuimamas skaitmeninis atspaudas, kuris siunčiamas į laboratoriją ir ten pradedama protezo gamyba.

Skaitmeninio dantų atspaudo nuėmimas 3D intraoraliniu skeneriu.

Dažymas siekiant išgauti kuo natūralesnę ir pacientui labiausiai tinkančia dantų spalvą.

Pasimatuokite šypseną ir neabejokite dėl būsimo rezultato

Šiuolaikinės dantų restauracijos tarnauja daug metų, tad svarbu, kad jomis atkurti dantys maksimaliai atitiktų Jūsų lūkesčius. Tam, kad Jums nereikėtų abejoti dėl būsimo rezultato prieš dantų atkūrimą laminatėmis ir protezavimą estetinėje zonoje siūlome pasimatuoti būsimą šypseną, įvertinti jos estetinį vaizdą bei komfortą.

Nors kuriant būsimą šypseną pasitelkiamos skaitmeninės technologijos ir remiamasi specialiais idealiai proporcingą šypseną sukuriančiais programinės įrangos algoritmais, siekiant, kad būsima šypsena tobulai tiktų Jums, labai svarbus išlieka ir žmogiškasis faktorius. Mūsų dantų technikų talentas, patirtis, estetikos išmanymas, glaudus bendradarbiavimas su gydytojais ir pacientais garantuoja, kad pasirinkę dantų atkūrimą Baltijos odontologijos centre, turėsite būtent tokią šypseną, apie kokią svajojote.

Patikėkite savo šypsenos atkūrimą mūsų specialistams

Baltijos odontologijos centre atliekame dantų atkūrimą visų rūšių protezais. Siekdami aukščiausios kokybės rezultatų, naudojame moderniausias technologijas ir patikimiausius, kiekvienam pacientui individualiai pritaikytus gydymo būdus. Mūsų specialistų patirtis, nuolat gilinamos žinios ir glaudus tarpusavio bendradarbiavimas padeda užtikrinti itin tikslų protezavimą, nepriekaištingą dantų estetinės išvaizdos bei funkcijų atkūrimą ir rezultatą, kuriuo džiaugsitės ilgai.

Savo šypseną patikėkite į profesionalų rankas

Norėdami atkurti prarastus arba pažeistus dantis, kreipkitės į „Baltijos odontologijos centrą“ jau dabar.