Apie mus

„Baltijos odontologijos centras“ – dirbame tam, kad galėtumėme suteikti kuo aukštesnės kokybės paslaugas,
užtikrinančias visapusę dantų sveikatą ir grožį.

Gydytojai profesionalai

Mūsų klinikoje dirbantys specialistai garantuoja aukštą teikiamų paslaugų kokybę ir stulbinantį rezultatą. Nuolat tobulinant žinias įvairiuose seminaruose bei konferencijose, gydytojai kelia savo kvalifikaciją, taip būdami patys geriausi odontologijos srityje. Šalia to visada įsiklauso į kiekvieno paciento poreikius ir gydymo metu stengiasi sukurti jaukią bei saugią aplinką, į kurią ne tik būtų gera sugrįžti, bet ir kurioje vyktų akivaizdžiai matomi pokyčiai.

Mūsų komandą sudaro veržlūs, drąsūs ir ambicingi specialistai, skatinantys nebijoti ir rūpintis savo sveikata jau dabar.

Moderni įranga

Tikslus gydymo planas sudaromas naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis, kurios skaitmeniniu būdu padeda įvertinti bendrą burnos ertmės būklę ir diagnozuoti esamas ligas. Klinikoje turime universalų rentgenografą „Orthophos SL 3D“, kuriuo atliekamos panoraminės 2D nuotraukos ir 3D kompiuterinės tomografijos. 

Prarastus dantis atkuriame visame pasaulyje puikiai žinomais šveicariškais implantais „Straumann“, kurių gijimo laikotarpį sumažiname naudodami „SLActive“ technologiją. Be to, dantų apnašų šalinimą ir jautrių audinių apsaugą užtikriname su vokišku ultragarsiniu aparatu „Vector Paro“. O norint atkurti dantų spalvą, balinimą atliekame „Philips ZOOM White Speed“ sistema.

Platus paslaugų spektras

Kiekvienas pacientas, atvykęs į mūsų odontologijos kliniką, gauna visą reikiamą pagalbą, kadangi teikiamų paslaugų spektras itin platus. Pradėdami nuo burnos ertmės būklės įvertinimo ir gydymo plano sudarymo, baigiame atlikta procedūra.

Dantų plombavimas, protezavimas, implantacija, šalinimas, bruksizmo gydymas ir dar daugiau – visa tai rasite pas mus, todėl lydėsime Jus visos gydymo kelionės metu.

Darbą atliekame ne tik kokybiškai, bet ir greitai, todėl rezultato ilgai laukti nereikės – jau netrukus galėsite džiaugtis sveika bei spindinčia šypsena.