Bedančių žandikaulių atkūrimas

Netekus visų burnos ertmėje esančių dantų, svarbu kuo greičiau kreiptis pagalbos: ignoravus problemą, ilgainiui susiduriama su rimtais sveikatos sutrikimais. Žmogui kur kas sunkiau kramtyti, virškinti maistą ir netgi kalbėti, pradeda keistis veido struktūra, todėl atsiranda įvairių kompleksų, nepasitikėjimas savimi. Pats pažangiausias ir efektyviausias būdas šiuolaikinėje odontologijoje yra dantų atkūrimas implantais.

Procedūros eiga

  • Pirmiausiai įvertinama bendra paciento burnos ertmės būklė, bedančio žandikaulio anatomija bei tankis skaitmeninių tyrimų pagalba. Prireikus, atliekama kaulo augmentacija.
  • Taikant vietinę nejautrą, pašalinami pažeisti ir nepagydomi dantys ar jų audiniai (jeigu tokių dar yra). Esant palankiai situacijai, chirurginio gido pagalba sriegiami implantai, ant kurių kartais tvirtinamas laikinas protezas.
  • Kai praeina gijimo laikotarpis, padaromi individualūs atspaudai ir laikinas protezas pakeičiamas nuolatiniu.

Visų dantų atkūrimas ant 4 (ar daugiau) implantų.

Netekus didžiosios dalies ar visų dantų, sriegiami 4 (ar daugiau) implantai, ant kurių tvirtinamas fiksuojamas protezas.

Visų dantų atkūrimas ant 4 (ar daugiau) implantų.

Procedūrą atliekantys specialistai

Dantų plombavimą atlieka didelę patirtį sukaupę ir aukštą kvalifikaciją turintys gydytojai odontologai.

Koks rezultatas laukia?

Atkūrus visus prarastus dantis implantacijos pagalba, turėsite nepriekaištingą ir spindinčią šypseną. Užtikriname, kad ir vėl galėsite pasitikėti savimi ir be jokios baimės bendrauti su aplinkiniais. Be to, šis gydymo būdas 100 proc. padeda atkurti kramtymo funkciją, todėl mėgausitės mėgiamu maistu ir išvengsite virškinimo problemų.

Informacija po procedūros

Atlikus bedančio žandikaulio atkūrimo operaciją, laikykitės gydytojo rekomendacijų, kadangi pirmomis dienomis galite jausti diskomfortą: tinimą, žandikaulio audinių tirpimą ar skausmą. Jeigu tai per daug nemalonu, galite naudoti skausmą malšinančius vaistus pagal paskyrimą. Taip pat užtikrinkite dantų priežiūrą: naudokite minkštą dantų šepetėlį ir skalavimo skystį, valgykite lengvą ir skystą maistą. Nors nuolatinis protezas bus tvirtinamas ne iš karto, gydytojas odontologas pasirūpins, kad net ir gijimo laikotarpiu būsite su laikinais dantimis.

Kokio amžiaus žmonėms gali būti atkuriamas bedantis žandikaulis?

Ši procedūra gali būti atliekama įvairaus amžiaus žmonėms, kurių žandikaulis yra pilnai susiformavęs – dažniausiai 18 metų asmenims arba vyresniems.

Ar ši procedūra yra sudėtinga?

Bedančiai žandikauliai yra atkuriami pasirenkant implantus – tai saugus, minimaliai invazyvus ir ilgaamžiškumą užtikrinantis dantų atkūrimo būdas. Operacijos eiga ir trukmė kiekvienam pacientui yra individuali, tačiau gydytojai visada deda maksimalias pastangas, kad užtikrintų kuo didesnį komfortą.

Ar dantų atkūrimas tinkamas kiekvienam?

Kadangi kiekvieno paciento klinikinė situacija individuali, pirminės konsultacijos metu gydytojas odontologas įvertina bendrą burnos ertmės būklę ir pasiūlo patį tinkamiausią variantą, atsižvelgdamas į lūkesčius ir galimybes.

Kokie tokio gydymo privalumai?

Atkūrus prarastus dantis, pilnai susigrąžinsite kramtymo, fonetinę funkciją, be baimės šypsositės bei jausite natūralų dantų pojūtį burnoje.

Kas gresia neatkūrus dantų?

Delsiant atkurti prarastus dantis, keičiasi veido forma, daugėja raukšlių, pradeda tirpti kaulas, sutrinka virškinimas, atsiranda fonetinių problemų.

Savo šypseną patikėkite į profesionalų rankas

Norėdami atkurti prarastus arba pažeistus dantis, kreipkitės į „Baltijos odontologijos centrą“ jau dabar.