Dantų laminatės

Dantų laminatės – tai mikroprotezavimo būdas, kuomet nudilę, nuskilę ar kitaip pažeisti dantys yra atkuriami itin plonomis (maždaug 0,3–0,5 mm) porceliano keramikos plokštelėmis. Jomis dantims suteikiama ne tik forma ir šviesumas, bet ir maskuojami defektai. Žmonės, išbandę šį metodą, tvirtina, kad tai padėjo susigrąžinti pasitikėjimą savimi ir galimybę džiaugtis savo naująja šypsena, kuri atrodo tiek gražiai, tiek nepastebimai natūraliai.

Procedūros eiga

  • Pirminės konsultacijos metu gydytojas odontologas įvertina bendrą paciento burnos ertmės būklę, išsiaiškina pageidavimus bei lūkesčius. Tuomet atliekamas skenavimas, rentgeno panoraminės nuotraukos.
  • Skaitmeniniu arba neskaitmeniniu būdu dantys modeliuojami laboratorijoje pagal individualius pageidavimus ir silikoninio gido gamybą.
  • Į silikoninį gidą dedama plastmasė, kuri sustingsta ant esamų dantų – tokiu būdu „pasimatuojama šypsena“, daromos nuotraukos. Jeigu tinka, tuomet šlifuojami dantys ir to paties silikoninio gido pagalba daromi laikini dantys.
  • Dažnai gaminami ilgalaikiai laikini dantys, kurie laboratorijoje būna koreguojami pagal paskutines paciento pastabas bei realų vaizdą.
  • Galiausiai laboratorijoje gaminamos galutinės restauracijos, kurios paskutinio vizito metu būna tvirtinamos burnoje.
Procedūros eiga

Koks rezultatas laukia?

Atkūrus savo šypseną laminatėmis, galėsite džiaugtis ne tik estetiškai atrodančiais dantimis, bet ir užtikrinta restauracijos kokybe. Mūsų gydytojų praktika rodo, kad laminatės suteikia ypatingo baltumo ir natūralaus spindesio. Taip pat permatomos plokštelės yra beveik nepastebimos, todėl atrodysite gražiai ir dar labiau pasitikėsite savimi.

Informacija po procedūros

Dantų laminatės yra estetinis mikroprotezavimo būdas, todėl tiek procedūros metu, tiek jai praėjus nejausite jokio diskomforto ar skausmo. Rezultatą pastebėsite iš karto ir galėsite džiaugtis spindinčia ir gražia šypsena, apie kurią visada svajojote.

Ar laminatės dedamos tik ant viršutinių dantų?

Dantų laminatės gali būti klijuojamos tiek ant viršutinių, tiek ant apatinių dantų.

Kaip pasiruošti dantų atkūrimui laminatėmis?

Prieš atkuriant dantis laminatėmis, svarbu atlikti profesionalią burnos higieną, pasirūpinti, kad nebūtų jokių infekuotų ar nesveikų dantų, būtina sąlyga – sveika dantenų būklė.

Kiek laiko užtrunka procedūra?

Pagaminus dantų laminates, jos ant natūralių paciento dantų pritvirtinamos vos vieno vizito metu.

Ar dantų laminatės reikalauja specialios priežiūros?

Dantų laminates reikia prižiūrėti taip pat, kaip ir natūralius dantis: valyti kelis kartus per dieną su minkštu dantų šepetėliu, naudoti tarpdančių šepetėlį, prireikus, ir skalavimo skystį. Taip pat svarbu reguliariai lankytis profilaktinei apžiūrai.

Ar procedūra skausminga?

Mūsų gydytojų praktika rodo, kad dantų laminačių tvirtinimas prie natūralių dantų nėra skausmingas.

Savo šypseną patikėkite į profesionalų rankas

Norėdami atkurti prarastus arba pažeistus dantis, kreipkitės į „Baltijos odontologijos centrą“ jau dabar.