Nematomos dantų tiesinimo kapos

Nematomos dantų tiesinimo kapos – tai ortodontinis būdas, leidžiantis koreguoti netaisyklingą dantų padėtį skaidrių ir permatomų plokštelių pagalba. Šios kapos yra beveik nepastebimos ir nesukeliančios skausmo, todėl galėsite tiesintis dantis nejausdami jokio diskomforto. Tai puiki alternatyva sudėtingiems ir nepatogiems breketams. Be to, galėsite mėgautis savo mėgstamu maistu bei aiškiai kalbėti, kadangi plokšteles galima išsiimti bet kuriuo metu.

Procedūros eiga

 • Pirminės konsultacijos metu gydytojas įvertina bendrą paciento burnos ertmės būklę, išklauso lūkesčius ir padaro panoraminę, šoninę galvos rentgeno nuotrauką, taip pat padaromos paciento fotografijos fotoaparatu. 
 • Preliminariai nustatomas būsimų vizitų skaičius ir kaina, tuomet sudaromas virtualus gydymo planas. Galiausiai gaunamas vaizdo įrašas, kuriame galima matyti, kaip dantys judės gydymo metu. Jeigu pacientui viskas tinka, kapos užsakomos gaminti. 
 • Viena dalis pagamintų kapų duodamos pacientui ir jas reikia nešioti bent 20 val. per parą bei keisti kas 10–14 dienų. 
 • Profilaktiškai, numatytu laiku, reikia apsilankyti pas gydytoją, kad būtų patikrinta, ar judama tinkama linkme. 
 • Praėjus gydymui, dantys nupoliruojami, patariama nešioti retencines kapas arba iš liežuvio pusės tvirtinamas metalines juosteles. Tai užtikrina, kad dantys negrįš į pradinę padėtį. 
Procedūros eiga

Procedūrą atliekantys specialistai

Dantų tiesinimą kapomis atlieka didelę patirtį sukaupę ir aukštą kvalifikaciją turintys gydytojai odontologai.

Koks rezultatas laukia?

Pasirinkus gydymą nematomomis dantų tiesinimo kapomis, galėsite džiaugtis taisyklinga dantų padėtimi. Rezultatai yra itin tikslūs ir preciziški, todėl susigrąžinsite pasitikėjimą savimi ir sumažinsite riziką patirti rimtų sveikatos problemų. Be to, siekiant nesugrįžti į ankstesnę padėtį, kurį laiką reikės nešioti retencines plokšteles miego metu kelis kartus per savaitę. 

 • Dantų tiesinimas kapomis

  01. Sudėtingas dantų tiesinimo atvejis

 • Dantų tiesinimas kapomis

  02. Nesudėtingas dantų tiesinimo atvejis

Informacija po procedūros

Natūralu, kad pirmosiomis dienomis, praėjus gydymui, jausite nedidelį diskomforto jausmą, kuris truks laikinai. Jam praėjus, galėsite džiaugtis sveika ir estetiška šypsena. Visgi, pradėjus jausti neįprastus simptomus, rekomenduojama kreiptis į gydytoją.

Kaip dažnai reikia keisti kapas?

Kapų keitimo periodiškumas priklauso nuo kiekvieno paciento individualios situacijos, bet dažniausiai tai daryti rekomenduojame kas 2 savaites.

Kaip dažnai reikia lankytis pas specialistą?

Pas specialistą apžiūrai reikia atvykti kas 4–6 savaites.

Ar dantys po gydymo ir vėl gali grįžti į pradinę padėtį?

Galimybė, kad taip gali nutikti, visada egzistuoja, tačiau retenciniai ortodontiniai aparatai padeda tam užkirsti kelią.

Ar galioja amžiaus cenzas?

Visiškai ne. Dantis koreguotis nematomomis kapomis gali bet kokio amžiaus žmonės.

Ar dantis galima gydyti tik viename žandikaulyje?

Nematomos dantų tiesinimo kapos gali būti gaminamos tiek norint koreguoti dantis viršutiniame, tiek apatiniame žandikaulyje.

Savo šypseną patikėkite į profesionalų rankas

Norėdami atkurti prarastus arba pažeistus dantis, kreipkitės į „Baltijos odontologijos centrą“ jau dabar.