Viskas, ką reikia žinoti apie dantų balinimą

Vienas iš pagrindinių idealios šypsenos elementų – spindintis baltumas.

Viskas, ką reikia žinoti apie dantų balinimą

Vienas iš pagrindinių idealios šypsenos elementų – spindintis baltumas. Deja, bet bėgant metams, mūsų dantys praranda savo natūralią spalvą, tačiau šiuolaikinių technologijų dėka galime ją atkurti. Vis daugiau žmonių: tiek jaunesnių, tiek vyresnių, išbando balinimo procedūrą, kurios džiuginantys rezultatai pagerina psichologinę būseną ir priverčia mus šypsotis dažniau.

Visi žinome, kad dantys turėtų būti balti, tačiau tokia spalva galime pasigirti toli gražu ne visi. Kodėl taip yra? Ilgainiui burnos ertmėje esantys kietieji audiniai pradeda tamsėti arba gelsti dėl įvairių priežasčių: senėjimo, genų, vaistų vartojimo, traumų, netinkamo gydymo, dažančių maisto produktų ir gėrimų, rūkymo ar kitų sveikatos sutrikimų.

Ne vienas iš mūsų tikriausiai esame pagalvoję, kad galbūt būtų naudinga atlikti dantų balinimo procedūrą. Tačiau ši paslauga neteikiama:

  • jautrių dantų savininkams;
  • nėščioms arba maitinančioms moterims;
  • vaikams iki 18 metų;
  • dantenų arba burnos ertmės ligomis sergantiems asmenims.

Egzistuoja dvi dantų balinimo galimybės: gydytojo kabinete arba namuose. Pastarasis variantas yra saugiausias ir patikimiausias, kadangi specialistas atlieka apžiūrą bei parenka geriausius metodus pagal amžių, sveikatos būklę ir kitus svarbius faktorius. Be to, prieš dantų balinimą visada turi būti atliekama profesionali burnos higiena ir išgydomas kariesas. Dantis balintis patiems yra pavojinga, nes atsiranda rizika pažeisti dantų emalį.

Rezultatas priklauso nuo kiekvieno paciento asmeniškai: svarbu stebėti savo burnos higienos ir mitybos įpročius, taip pat reguliariai lankytis pas gydytoją odontologą profilaktinei apžiūrai. Tai kviečiame padaryti mūsų „Baltijos odontologijos centre“ – mielai laukiame Jūsų.

Atkurkite savo šypseną su mūsų klinikos odontologais

Norėdami atkurti prarastus arba pažeistus dantis, kreipkitės į „Baltijos odontologijos centrą“ jau dabar.